Трекові системи
Дивитись всі товари з розділуКупити трекові системи освітлення
Ринок світлотехніки в останні роки радує все більш сучасними та технологічними рішеннями. Деякі з них давно використовуються дизайнерами для створення стильних інтер'єрів. Одним із таких цікавих рішень є трекові системи освітлення. Це одночасно проста і складна конструкція, що складається з кріплень, струмопровідних елементів та світильників.
На вигляд треки нагадують мінімалістичні рейки, на яких розміщені джерела світла. Як освітлювальні прилади можуть використовуватися статичні лампи, споти і навіть прожектори. Розміщують треки не лише на стелях, а й на стінах. Таке сучасне освітлення є актуальним як для домашніх інтер'єрів, так і для комерційних приміщень.
Вже зараз якісне освітлення купити можна за допомогою інтернет-магазину освітлювальних приладів «Sky Light». У каталозі ви знайдете всі необхідні елементи для монтажу подібної освітлювальної конструкції: шинопроводи, світильники та інші додаткові деталі. Трекові системи освітлення купити в Україні не складе труднощів завдяки перевагам співпраці з інтернет-магазином «Sky Light»:
- В асортименті представлена продукція найкращих європейських брендів, яка відповідає високим стандартам якості та безпеки;
- Каталог регулярно поповнюється новими моделями освітлювальних приладів у різних дизайнерських рішеннях;
- Оплачувати товар можна зручним для себе способом – онлайн чи при отриманні;
- Протягом 14 днів можна повернути товар, що не підійшов;
- Магазин безкоштовно доставляє трекові системи освітлення у Київ, Харків, Дніпро, Львів та інші регіони України.
Трекові системи – особливості вибору та покупки в інтернет-магазині
Щоб вибрати освітлення, яке відповідатиме вашим очікуванням та вимогам, слід розібратися у конструктивних та функціональних відмінностях треків. При необхідності ви можете звернутися за консультацією до представників магазину «Sky Light», які розкажуть про всі особливості різних типів приладів. Розглянемо основні відмінні риси даного устаткування.
Конструкція
Від типу конструкції залежить функціональність та зовнішній вигляд світильника. Форма шинопроводів, що виступають як напрямні профілі, обмежена лише фантазією виробників і дизайнерів, які створюють зі стандартних шин різні форми треків. Найпопулярнішими формами шинопроводів можна вважати прямі, П-подібні, Г-подібні та вигнуті.
Комбінація різних форм шин дозволяє реалізувати практично будь-які рішення освітлення приміщень: створити як точкове підсвічування певних елементів інтер'єру, так і повноцінне освітлення. У шинопроводі знаходяться спеціальні контакти, що забезпечують підключення до електромережі та рухливість кожного освітлювального елемента.
Тип монтажу
Для шин різної конструкції можливі різні способи монтажу:
- Вбудований – врізні трекові системи передбачають вбудовування особливої конструкції шини в гіпсокартонну стелю, завдяки чому трек практично не виступає над ним і залишається максимально непомітним;
- Підвісний – підвісна трекова система підвішується на спеціальні троси, за рахунок чого вона візуально ніби ширяє в повітрі. Даний тип монтажу кращий, коли необхідно дотриматись певної відстані між світильниками і підлогою, при різнорівневих стелях і стелях з відкритими комунікаціями;
- Накладний – накладна трекова система найбільш проста та універсальна у питанні монтажу. Шина встановлюється на стелю або стіну і фіксується за допомогою шурупів.
Фазовість
Виділяють дві основні групи пристроїв: однофазні та трифазні. Кількість фаз безпосередньо впливає на функціональність освітлювальної конструкції. Однофазна трекова система переважно забезпечує лише освітлення, без будь-яких додаткових можливостей.
Трифазні трекові системи дають можливість підключати більше світильників, а також налаштовувати різні режими освітлення: додаткове підсвічування, основне світло або світлові ефекти. Трифазні треки також дозволяють керувати включенням та вимкненням одразу трьох груп освітлювальних приладів.
Лампи
У ряді випадків світильники класифікують за типом ламп, які є основними джерелами світла. Однак зараз у більшості випадків у цьому немає сенсу. Більшість треків комплектується сучасними енергоефективними світлодіодними лампами.
У таких ламп дуже багато переваг. Насамперед це економне споживання електроенергії – одна лампа споживає в середньому 4-8 Вт. Не менш важливим є ресурс роботи, який може досягати 50 тис. годин, що в десятки разів більше, ніж у стандартних ламп розжарювання. Крім того, вони не виділяють тепло. За рахунок цього може інтегруватися трекова система освітлення в стелю без будь-якого ризику пошкодження її конструкції. Інші типи ламп використовуються не так часто і переважно в декоративних цілях.
Трекова система – ціни та вартість
Якщо ви хочете купити трекові світильники недорого, не втрачайте можливість скористатися вигідними пропозиціями від «Sky Light». У магазині ви завжди зможете знайти знижки на найпопулярніші позиції каталогу, що зробить покупку ще доступнішою. На трекові системи освітлення ціна насамперед залежить від матеріалів, функціональності, виробника та дизайну освітлювальних приладів. Всі бренди, представлені в каталозі магазину, заслуговують на вашу довіру завдяки високій якості, яку підтвердили сотні наших покупців.
В інтернет-магазині Sky Light ви можете придбати як готові комплекти трекових систем освітлення, так і окремі комплектуючі від виробників з Італії, Польщі та України.
Виробник | Ціна (грн) |
---|---|
Трекові системи Azzardo | від 1097 |
Трекові системи Ideal Lux | від 2904 |
Трекові системи Light Hub | від 1372 |
Трекові системи LTX | від 1363 |
Трекові системи Nowodvorski | від 559 |
Монтаж трекових систем освітлення
Трекова система освітлення, установка якої досить проста, може монтуватися як у нових невідремонтованих інтер'єрах, так і вже існуючих. Якщо йдеться про новий ремонт, то роблять висновок напруги, після чого підключають до нього шинопровід. Якщо ж здійснюється заміна світильника, то дотримуються наступної послідовності дій для монтажу шини.
Насамперед потрібно зняти стельовий світильник. Далі до стелі кріпиться шинопровід (залежно від типу його монтажу), після чого встановлена конструкція підключається до електровиводу живлення. Якщо ви раніше не стикалися з такою освітлювальною конструкцією як трекова система освітлення, монтаж краще довірити кваліфікованим електрикам.
Після монтажу і підключення шини залишається лише встановити світильники в неї так, як того вимагає дизайн-проект. Згодом ви зможете переміщати і повертати світильники оскільки хочете, створюючи щоразу нову схему освітлення в приміщенні.
Плюси та мінуси трекової системи освітлення
Допоможуть зрозуміти, чи підходить саме вам трекова система освітлення, плюси та мінуси цього типу освітлення.
Серед основних плюсів треків можна виділити:
- Естетичний лаконічний зовнішній вигляд, який гармонійно вписується практично у будь-який стиль інтер'єру;
- Універсальність, що дозволяє використовувати таке світло у будь-яких типах приміщень: житлових, комерційних, виставкових та ін.;
- Багатофункціональність, яка дає користувачеві можливість створювати як повне освітлення приміщення, так і підсвічувати певні акценти;
- Можливість зміни положення та напряму світлового потоку за бажанням;
- Проста установка та зручність повсякденної експлуатації;
- Тривалий ресурс роботи;
- Високий рівень безпеки конструкції.
Мінусів у треків не так багато. Окремо можна виділити той факт, що подібні світильники не завжди гармонійно виглядають у приміщеннях з низькими стелями. Також елементи конструкції коштують дорожче за звичайні підвісні світильники. Але якщо брати до уваги те, що немає необхідності розводити електрику, а додаткові джерела світла можна докуповувати окремо за досить вигідною ціною, то подібне освітлення може обійтися навіть дешевше від точкового.